צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה

צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה

זה קורה לכולם- נרדמתם ופספסתם את התוכנית האהובה עליכם? החתונה שהוזמנתם אליה בדיוק נפלה על הגמר של איך לא- האח הגדול? אמנם מכשיר הווידיאו האהוב כבר לא איתנו, אבל אפשרויות הקלטה אינטרנטיות מתקדמות יותר, בהחלט יעשו עבודה מצוינת!
בערוץ 13 רשת לדוגמא, מגוון של תוכניות ריאליטי, שמהרגע הראשון בו תצפו בהם- ההתמכרות מובטחת! חוץ מזה, ספיישלים, תוכניות בידור, או כתבות וסרטי תעודה, שלאחר שראיתם את הפרומו אליהם שוב ושוב, לא תרצו לפספס אותם!
צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה, מגיעה כדי להבטיח לכם שלא רק שאינכם הולכים לפספס אף משדר אותו התכוונתם לראות- אתם גם יכולים לצפות בו מתי שנוח לכם, איפה שנוח לכם! אפילו מכשיר הטלוויזיה אינו חובה- הכל עובד וזמין דרך המחשב הנייד או הסמארטפון!
כמובן, מלבד לאפשרות ההקלטה, הכל israeli tv משודר גם בשידור חי! היתרון הגדול? כמו שכבר הזכרנו, צפייה מכל מקום. אם אתם מחפשים להעביר את הזמן בעבודה (זה בסדר, לא נגלה לבוס!), תקועים בפקקים (בתחבורה ציבורית כמובן, לא תוך כדי נהיגה!), או נקלעתם לאירוע שלא כל-כך הייתם מעוניינים להגיע אליו מלכתחילה... בטלפון הנייד או במחשב, מחכים לכם כל הכלים "לעשות מהלימון לימונדה" ולהעביר את הזמן בקלות, עם התוכנית המועדפת עליכם!
-האח הגדול, הישרדות, אחד העם 101, צחוק מעבודה ומגוון תוכניות ריאליטי ובידור, מהטובות ביותר של ערוץ 13 רשת ועוד 90 ערוצים ישראלים נוספים, ממתינים לכם ב- Israeli-TV!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *